Volná místa Hlohovčice

Pro práci Hlohovčice není žádné volné místo, nalezeno 88 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 56
Pracovník/pracovnice pro výrobu ručních točených kartáčů

JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI. Náplň práce: samostatná práce při výrobě a ořezu ručních kartáčů stáčených mezi dva dráty. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, ...

truhlář

Nutný telefonický kontakt.

pomocný kuchař

Holýšov

pomocná síla v kuchyni

Místo výkonu se nachází naproti ulici Jiráskova 71 a jedná se o stánek s občerstvením.
Holýšov

pracovník/pracovnice v sociálních službách

Po roce možnost prodloužení na neurčito. Nabízíme: penzijní připojištění, strava. Telefonický nebo e-mailový kontakt.
Holýšov

silomistr

Pracovní náplň příjem a výdej rostlinných komodit čištění, sušení a manipulace s komoditami práce s VZV, resp. manipulátorem drobné opravy, údržba a úklid prostor sila ...

řisič skupiny C+E

Potřebný řidičský průkaz skupiny C + E. Jezdí se celý týden, víkendy jsou volné. Jezdí se Německo, Holandsko, Francie, Belgie. Nástup možný ihned po domluvě. Více informací na ...

brusič na CNC strojích

Znalost práce na CNC strojích výhodou. Práce na max. 2 směny při možném bonusu pracovní doby v délce 35 hodin v týdnu (7 hod prac. doba), stravenky.

pracovník do provozu

první kontakt telefonicky nebo e-mailem

zahradník, zahradnice

ŘP sk. T výhodou

svářeč

Náplň práce: provádění svářeckých prací Požadujeme: základní svářečský kurz, odpovědnost a kladný přístup k práci. První kontak telefonicky po -pá 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem.

stavební dělník

montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Obsluha strojní technologie, údržba a řidič VZV a nakladače

Částečný úvazek Pracovní doba od 7:00-11:00 nebo od 15:30-19:30 Nabízíme: 13. plat + penzijní připojištění Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Hlohovčice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Hlohovčice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Hlohovčice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.