Volná místa Hladov

Pro práci Hladov není žádné volné místo, nalezeno 32 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
ÚČETNÍ

Požadované vzdělání - úplné střední odborné Plat určený podle NV 341/2017 Sb. a výše úvazku. Možnost spojení s funkcí vedoucí školní jídelny.

UČITEL/KA 1. STUPEŇ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Požadované vzdělání - magisterské, učitelka 1. stupeň ZŠ Plat určený podle NV 341/2017 Sb. a výše úvazku.

Obsluha VZV a jiných vozíků, skladníci

ŘP skupiny C, VZV První kontakt e-mailem nebo telefonicky (SMS).

Servisní technik/technička pro zemědělské stroje

kontakt osobně, e-mailem, telefonicky 8:00-16:00 hod. Upřesňující informace): vhodné i pro absolventy, praxe vítána, dle praxe a zkušeností ohodnocení

Zedník

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Výhodou znalost ukrajinského jazyka. Bezúhonost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, důslednost, samostatnost, praxe a zkušenosti v oboru výhodou. Náplň práce: manipulace se ...

CNC operátor

Náplň práce: o obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku s pomocí základních měřidel o výměna nástrojů o denní údržba ...

Kuchař/ka

Požadujeme znalost makedonské kuchyně a praxi minimálně 3 roky. Výroba Buraku. První kontakt e-mailem.

Pomocní dělníci ve výrobě

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, samostnanost, montážní práce První kontakt e-mailem.

Servisní technik pro zemědělské stroje

Vhodné i pro absolventy. Praxe vítána. První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky 8-16 hod.

Servisní technik automechanik

Vhodné i pro absolventy. Praxe vítána. První kontakt osobně, e-mailem, nebo telefonicky 8:00 - 16:00hod.

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

První kontakt osobně, nebo e-mailem.

Slévárenský dělník

Jaká je náplň práce? - obsluha tepelného nebo tryskacího zařízení - zajišťování výroby odlitků - manipulace s odlitky. Jako vhodný kandidát byste měl/a mít: - fyzickou zdatnost, ...

První kontakt telefonicky po-pá 8:00-17:00

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Hladov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Hladov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Hladov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.