Volná místa Havlíčkův Brod

Celkově nalezeno 334 volných míst pro práci Havlíčkův Brod a okolí
zobrazuji 113 - 126
stavební technik / technička

- místo výkonu práce: okres H.Brod (co nejblíže bydliště zaměstnance) - SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření, orientace v realizaci veřejných zakázek dle zákona 134/2016 Sb. ...
Havlíčkův Brod

stavební technik

- SŠ stavebního nebo technického zaměření, organizační schopnosti, flexibilita - vedení projektů staveb rodinných domků Blokki, výběr a nákup materiálů, kontrola kvality práce a ...
Havlíčkův Brod

praktická sestra

Osobní kontakt možný o předchozí tel. domluvě. Volné místo praktická sestra pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

pomocný stavební dělník

místo výkonu práce: celá ČR Osobní kontakt možný na adrese Michlaovice 61 každé pondělí 10-12 hodin. Volné místo pomocný stavební dělník pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

všeobecná sestra

Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

lékař/ka na chirurgické oddělení

i absolvent se zájmem o obor chirurgie Osobní kontakt možný o předchozí tel. domluvě. Volné místo lékař/ka na chirurgické oddělení pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

lékař/ka s odbornou specializací v oboru klinická onkologie

Osobní kontakt možný o předchozí tel. domluvě. Volné místo lékař/ka s odbornou specializací v oboru klinická onkologie pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

finanční poradce/konzultant

- poskytování poradenství v oboru pojištění, investic, financování - kombinace fixní a provizní složky mzdy, komplexní vzdělávání - bezúhonnost - osobní kontakt po předchozí tel. ...
Havlíčkův Brod

dělník / dělnice

Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo dělník / dělnice pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

skladník

občasné zvedání těžkých břemen (práce vhodnější pro muže) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo skladník pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

sociální pracovník

- odborná způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, schopnost samostatné a odpovědné práce, ...
Havlíčkův Brod

uklízeč/ka

prac. doba PO-PÁ 5:30-13:00 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

montér klimatizace a tepelných čerpadel

praxe výhodou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo montér klimatizace a tepelných čerpadel pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

dělníci pro montáž kabelových svazků

výroba a montáž kabelových svazků Osobní kontakt možný každé pondělí v 9 hodin. Volné místo dělníci pro montáž kabelových svazků pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Havlíčkův Brod nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Havlíčkův Brod můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Havlíčkův Brod jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru