Hmotná nouze Havlíčkův Brod

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Havlíčkův Brod,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Jihlavská 42, 580 01 Havlíčkův Brod 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Havlíčkově Brodu zajišťuje následující služby

Úřad práce Havlíčkův Brod - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Havlíčkův Brod - Hmotná nouze na adrese Jihlavská 42, 580 01 Havlíčkův Brod 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Havlíčkův Brod

Celkem nalezeno 362 volných místo pro Havlíčkův Brod a okolí
masér/ka

certifikát na thajské masáže C Osobní kontakt možný PO a ÚT 14-15 hodin. Volné místo masér/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

dělník pro montáž kabelových svazků

výroba a montáž kabelových svazků Osobní kontakt možný každé pondělí v 9 hodin. Volné místo dělník pro montáž kabelových svazků pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

poříčný

- praxe s motorovou pilou a křovinořezem výhodou - údržba břehových porostů, koryt vodních toků, práce s motorovou pilou a ostatními stroji a zařízeními - prac. doba: po-čt 7:00-15:15 hodin, pá 7:00-14:00 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností ...
Havlíčkův Brod

nutriční terapeut/ka

- odborné znalosti, samostatnost, spolehlivost, pozitivní vztah k práci se seniory - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo nutriční terapeut/ka pro lokalitu ...
Havlíčkův Brod

skladník

prac. doba: po-pá 7:00-15:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo skladník pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

učitel/ka na 2. stupni ZŠ - M, F, INF

aprobace matematika, informatika, fyzika Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo učitel/ka na 2. stupni zš - m, f, inf pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Havlíčkův Brod

Nahoru