Hmotná nouze Havířov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Havířov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Svornosti 86/2, Město, 736 01 Havířov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Havířově zajišťuje následující služby

Úřad práce Havířov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Havířov - Hmotná nouze na adrese Svornosti 86/2, Město, 736 01 Havířov 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Havířov

Celkem nalezeno 416 volných místo pro Havířov a okolí
Pracovníci ostrahy, strážní

požadavky: příjemné vystupování, praxe výhodou není však podmínkou, osvědčení na strážného podmínkou; KONTAKT: POUZE telefonicky v pracovní dny od 9.00 hod. do 15.00 hod. Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Havířov.
Havířov

PSS - pracovníci v sociálních službách

Požadovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách. Orientace v zákoně o sociálních službách a prováděcí vyhlášky. Znalosti Standardů kvality sociálních služeb. Vyjadřovací a komunikační dovednosti. Hra na hudební nástroj výhodou. Pracovní smlouvu ...
Havířov

Ošetřovatelé

Požadavky: Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - obor ošetřovatel; Způsob kontaktu: telefonicky nebo emailem. Volné místo ošetřovatelé pro lokalitu Havířov.
Havířov

Sanitáři

Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - obor sanitář Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo sanitáři pro lokalitu Havířov.
Havířov

Všeobecné sestry, praktická sestra

Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo všeobecné sestry, praktická sestra pro lokalitu Havířov.
Havířov

Všeobecný/á účetní

Pracoviště: Havířov Kontakt: své životopisy zasílejte na sante@sante-havirov.cz Požadujeme: výhodou znalost účetnictví, nejlépe v příspěvkových organizacích. Výhodou znalost programu GORDIC. Ekonomické a analytické myšlení. Osobní přístup, ...
Havířov

Nahoru