Volná místa Golčův Jeníkov

Celkově nalezeno 70 volných míst pro práci Golčův Jeníkov a okolí
zobrazuji 15 - 28
vedoucí výrobní linky

- vzdělání technického směru výhodou - prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou Osobní kontakt po předchozí tel. dohodě, upřednostňujeme zaslání životopisu na ...
Skryje

LÉKAŘ/KA se specializovanou způsobilostí nebo kmenem v oboru Radiologie Nabídky Práce - LÉKAŘ/KA se specializovanou způsobilostí nebo kmenem v oboru Radiologie

Nabízíme volnou pozici LÉKAŘ/KA s kmenem nebo specializací v oboru Radiologie a zobrazovací metody
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabízíme: možnost ubytování. V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Okřesaneč

Číšníci a servírky

Okřesaneč

zootechnik / zootechnička

praxe v živočišné výrobě Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Vilémov

agronom/ka

Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Vilémov

obsluha CNC

vyučení ve stroj. oboru nebo praxe ve strojírenství Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Vilémov

Zámečníci

Požadujeme: svářečský průkaz. V případě zájmu volejte na uvedené číslo. Místo výkonu práce: Horky 130
Horky

pekař/ka

prac. doba 6:00 - 14:30 hodin a 17:00 - 01:30 hodin Osobní kontakt možný na pracovišti každé úterý 9-11 hodin.
Habry

technik rostlinné výroby

vzdělání v oboru Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Habry

opravář zemědělských strojů

Habry

Hrotař/ka

Náplň práce: opracování hliníkových dílů, kontrola kvality, vyplňování výkazů. Zaměstnanecké výhody: svoz zaměstnanců do zaměstnání, stravenky, hrazená rehabilitace a masáže. V ...
Potěhy

Hrotař/ka

Potěhy

Řezník

V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty. Osobní návštěva možná v pracovní dny v 7,00 - 11,00hod.
Potěhy

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Golčův Jeníkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Golčův Jeníkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Golčův Jeníkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.