Nabídka práce psycholog Frýdek-Místek

Celkově nalezeno 3 volných míst pro práci Nabídka práce psycholog Frýdek-Místek a okolí
zobrazuji 1 - 3
SDÍLENÝ ŠKOLNÍ PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA

A16 z:10/10/2022 a:23/1/2024 Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání - jednooborová psychologie, Mgr. - výhodou praxe. Nabízíme: - finanční příspěvek na stravování, osobní ...
Frýdek-Místek

PSYCHOLOGOVÉ

z:4/4/2024 Náplň práce: - práce s mladistvými, kteří mají extrémní poruchy chování. Požadujeme: - vystudovanou jednooborovou psychologii - pracovitost, loajalitu, dochvilnost - ...

PRACOVNÍK/PRACOVNICE INTERNETOVÉHO OBCHODU

z:17/4/2024 a:29/4/2024 Náplň práce: - zpracování objednávek - komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem) - obsluha kasy, kontrola průvodních dokladů, zpracování podkladů ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Frýdek-Místek nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Frýdek-Místek můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Frýdek-Místek jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.