Volná místa Frahelž

Pro práci Frahelž není žádné volné místo, nalezeno 3 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 3
prodavači smíšeného zboží

KONTAKT každé Po 10h-11h, 378 17, Novosedly nad Nežárkou 93 aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou otevírací doba po-ne 7:00 - 20:00

ŘIDIČ MKD - SK.C. E

Požadujeme: - zdravotní způsobilost - trestní bezúhonnost - spolehlivost a zodpovědný přístup - flexibilitu - profesní průkaz a karta do tachografu Nabízíme : - stabilní ...

DISPEČER/DISPEČERKA KAMIONOVÉ DOPRAVY

Náplň práce: zajišťování a zpracovávání přepravních zakázek, jejich plánování a koordinace se zákazníky a řidiči, zpracovávání příslušné agendy. Požadujeme: znalost práce na PC, ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Frahelž nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Frahelž můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Frahelž jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.