Volná místa Domažlice - Základní vzdělání

Pro práci Domažlice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 214 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
Skladník

Naskladňování, vyskladňování, balení a manipulace se zbožím, práce na PC, přebírání, nakládání, vykládání zásilek, řízení nákladního vozidla do 7,5t a malého dodávkového ...

Řidič/ka MKD

Řidič/ka mezinárodní kamiónové dopravy. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E. Nabízíme: možnost německých přídavků na děti, každý den návrat domů. Osobní, e-mailový nebo ...

Řidič/ka mezinárodní kamiónové dopravy. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E. Nutný e-mailový kontakt.

THAJSKÉ MASÁŽE

nabízíme zajištěné ubytování osobní schůzku je třeba domluvit předem na uvedeném tel. čísle na e-mailové adrese

Řidič MKD

Stavební dělník

Náplň práce: pomocné stavební práce (výkopové a montážní) v oboru pozemního stavitelství. Nutný e-mailový kontakt.

Nutný e-mailový kontakt.

Dělnice-dělník do výroby, výroba květin, dekorací a módních doplňků

Dělnice-dělník do výroby, příprava materiálu, balička, balič zboží. Telefonický (po - pá 7,00-14,00 hod.) nebo osobní (po - pá 7,00-14,00 hod.) kontakt.

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

obsluha strojů a zařízení na zpracování kovů první kontakt e-mailem

Pomocná síla při přípravě kebabu

Osobní nebo telefonický kontakt.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

zaměstnavatele kontaktujte e-mailem

Pomocný stavební dělník

Jedná se o práci na území Plzeňského a Jihočeského kraje. Osobní kontakt.

strojníkk m/ž

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Domažlice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Domažlice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Domažlice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.