Volná místa Dobrovítov - Základní vzdělání

Pro práci Dobrovítov - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 63 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
obsluha rychlého občerstvení v kebabu

-práce při přípravě studené kuchyně, salátů, dresingů, opékání masa z připraveného polotovaru, pultový prodej -praxe nejlépe v kebabu vítána -stručný životopis s ověřitelnými ...

dopravní dispečer/ka

-zodpovědný přístup, týmová práce, spolehlivost, samostatnost, loajalita vůči společnosti -praxe a zkušenosti z oboru logistiky výhodou Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, ...

pomocný dělník na stavbě

Osobní kontakt možný každou středu v 10-12 hodin.

řidič nákladního vozidla

- jízdy po ČR, EU a Asii - mzda včetně diet až 60.000 Kč - doprava k nákladnímu automobilu firemními osobními vozy Osobní kontakt možný PO a ÚT 10-11 hodin.

svářeč

základní dovednosti svařování nerezu metodou TIG nebo MAG, ochota učit se, výhodou praxe na obdobné pozici Osobní kontakt možný po-pá 8-12 hodin.

Pomocné práce v pilařském provozu

Upřesňující informace: odebírání řeziva, výroba palet, příprava materiálu, manuální práce v atmosférických podmínkách. V případě zájmu volejte v PO, ST 8 - 10 hodin.

Montážní dělník

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, edenred karta 100,- Kč za odpracovaný den. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pracovní dny v 8,00 - 14,00 hodin.

Úklidové práce

Požadujeme: beztrestnost, spolehlivost, ŘP sk. B. V případě zájmu volejte Po-Pá 9:00-12:00.

Prodavač/ka

Jedná se o práci v asijském kolektivu. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu, čínský jazyk výhodou. V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15hod.

Skladník

Jedná se o práci v asijském kolektivu. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, ochotu pracovat ve směnném provozu a čínský jazyk. V případě zájmu volejte v PO - PÁ 10-15hod.

Asistent učitele - rodilý mluvčí AJ

praxe min. 8 měsíců na stejné pozici,rodilý mluvčí AJ kontaktovat e-mailem xedmikraska@gmail.com

Laminátník/ce

náplň práce: výroba laminátových dílů výhody: 6 týdnů dovolené, karta Edenred - 100 Kč na den v případě zájmu se hlaste telefonicky (7:00 - 15:00) nebo e-mailem

Obsluha pro rychlé občerstvení

Zvedání těžkých břemen (až 40kg), praxe v oboru výhodou. Znalost tureckého jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: strava zdarma. V případě zájmu pište na uvedený email.

Prodavač/prodavačka - Pokladní

Požadujeme ochotu pracovat o víkendech, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. První kontakt: LE, tel. 608 480 666; email: duanmaisro@gmail.com NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT SI ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Dobrovítov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Dobrovítov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Dobrovítov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.