Volná místa Chržín

Pro práci Chržín není žádné volné místo, nalezeno 210 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 70
Pomocní skladníci

- vhodné pro i pro osoby zdravotně znevýhodněné Požadujeme: slušné vystupování a dobrou pracovní morálku, logické uvažování, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, odpovědost, ...

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Požadujeme: Pečlivost, dochvilnost, ochotu pracovat v 3 směnném provozu Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Pomocní kuchaři

- příprava surovin, úklid na pracovišti, skladová evidence, HACCP Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky po-pá 8:00-17:00

Pomocní dělníci ve výrobě

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

- samostatnost, flexibilita Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky 6:00-14:00

Obsluha průmyslových robotů

- anglický jazyk výhodou Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti

Svářeči

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Kontakt: telefonicky

Warehouse Associate - junior

nabízíme: Zaměstnanecké slevy na firemní produkty, příspěvek na stravování, volné lístky do ZOO Uchazeče posílat na adresu Jankovcova 53, Praha 7 pouze po předchozí domluvě.

Warehouse Associate - senior

Referent/ka ZS

Náplň práce: • komunikace se zákazníky • dohled nad aplikací užívaného skladového SW při vytváření podkladů pro skladové operace • koordinace zpracovávání vstupů a výstupů ...

- naskladňování/vyskladňování, vychystávání - oprávnění na skladovou techniku, včetně retraku a dalších systémových vozíků můžete absolvovat u nás - znalost postupu a aktivní ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Chržín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Chržín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Chržín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.