Hmotná nouze Chrastava

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Chrastava,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

náměstí 1. máje 1, 463 31 Chrastava

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Chrastavě zajišťuje následující služby

Úřad práce Chrastava - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Chrastava - Hmotná nouze na adrese náměstí 1. máje 1, 463 31 Chrastava, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Chrastava

Celkem nalezeno 1362 volných místo pro Chrastava a okolí
SKLADNÍK, MANIPULANT

Předpokládané platové podmínky minimálně 20 tisíc Kč/měsíčně. Informace na provoze galvanovny v Chrastavě U Nisy 178 (areál bývalého Elitexu za vlakovým nádražím) nebo telefonicky na 604 144 907. Volné místo skladník, manipulant pro lokalitu ...
ChrastavaDETEKTIV - STRÁŽNÝ/Á NA PRODEJNÍ PLOŠE

Místo výkonu práce: Chrastava Požadavky: čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz, časová flexibilita, poctivost, ochota pracovat a učit se novým věcem, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu, slušné vystupování, praxe v oboru výhodou, profesní ...
Chrastava

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

Místo výkonu práce: nám. 1. máje 49, 463 31 Chrastava Znalost arabské kuchyně Praxe v oboru Hlásit se telefonicky nebo osobně ve středu v době 12.00 -14.00 hod. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Chrastava.
Chrastava

LISAŘ - OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU

fyzická zdatnost, znalost čtení strojírenských výkresů a vyučení výhodou Volné místo lisař - obsluha ohraňovacího lisu pro lokalitu Chrastava.
Chrastava

Nahoru