Volná místa Chmelík

Pro práci Chmelík není žádné volné místo, nalezeno 104 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 70
Zednické práce

POŽDAVKY: kvalifikovaný zaměstnanec KONTAKT: emailem

Pomocný(á) kuchař/ka

NABÍZÍME: ubytování KONTAKT: emailem

Montéři kovových konstrukcí

POŽADAVKY: samostatnost a přesnost při výrobě a montáži, práce fyzicky náročná, znalost pracovních výkresů KONTAKT: e-mailem

Kameník/kamenice, stavební dělník/dělnice

POŽADUJEME: dobré pracovní nasazení, zodpovědnost a snahu se učit novým věcem. KONTAKT: telefonicky (7.00 - 16.00 hod)

Obchodní zástupci

NÁPLŇ PRÁCE: komunikativnost, dobré vystupování, výhodou znalost ruského a ukrajinského jazyka, ochota cestovat i do zahraničí KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Dělník/ce v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT: telefonicky

řidič/ka MKD

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD KONTAKT: e-mailem

Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

POŽADAVKY: požadujeme znalost masáže z exotické země a to např. Filipíny nebo Thajsko KONTAKT: telefonicky 9-16 hod

Učitel/ka angličtiny

POŽADAVKY: angličtina na úrovni rodilého mluvčího NABÍZÍME: platové podmínky dány nařízením vlády č. 341/2017 Sb. KONTAKT: e-mailem

Uklízeč/ka a pomocník/ce v hotel., admin., prům. aj. objektech

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele, praxe výhodou KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Kvalifikovaný stavební dělník/ce

KONTAKT: telefonicky 10-14 hod

Obsluha tkacích strojů

KONTAKT´: tel. 9-16 hod

Zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Chmelík nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Chmelík můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Chmelík jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.