Úřad práce Český Těšín kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Mánesova 509/34, 737 01 Český Těšín 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Českém Těšíně má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Ing. Věra Drastichová
Tel.: + 420 950 126 651 email: vera.drastichova@ka.mpsv.cz
Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti - Helena Lisztwanová
Tel.: + 420 950 126 654 email: helena.lisztwanova@ka.mpsv.cz

Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Český Těšín

Celkem nalezeno 379 volných místo pro Český Těšín a okolí
kuchaři - italská kuchyně

vzdělání: vyučení nebo zaučení s praxí (italská kuchyně - pizza); práce vhodná také pro absolventy vyučené v oboru, KONTAKT: hlásit se telefonicky Volné místo kuchaři - italská kuchyně pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

údržbáři POUZE OZP

POUZE PRO OZP Pracoviště se nachází v areálu Nemocnice Český Těšín a.s. Pracovní místo pro OZP. Nutný řidičský průkaz B; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zaslat životopis na mail. Volné místo údržbáři pouze ozp pro lokalitu Český ...
Český Těšín

kuchaři

pracovní doba: 5.30 hod. do 14.00 hod; praxe a samostatnost je podmínkou; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo kuchaři pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

pracovníci v zákaznickém oddělení - telemarketing

vydavatelství odborné literatury přijme pro své pracoviště v Českém Těšíně pracovníky na zákaznické oddělení. Jedná se o práci na 4 hodinový pracovní úvazek, odměna- hodinová mzda + provize z prodeje (20-30% z prodeje). Požadavky: ukončené ...
Český Těšín

Pracovníci ostrahy, strážní

Dobrý zdravotní stav, fyzická kondice, výjezdová skupina, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

údržbáři - POUZE OZP

POUZE OZP Náplň práce: činnosti související s provozem budovy, drobné údržbářské práce, zajištění drobných nákupů souvisejících s provozem budovy, zajištění větších oprav prostřednictvím dodavatelů, správa vozového parku Požadavky: řidičský průkaz ...
Český Těšín