Úřad práce Český Těšín kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Mánesova 509/34, 737 01 Český Těšín 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Českém Těšíně má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Ing. Věra Drastichová
Tel.: + 420 950 126 651 email: vera.drastichova@ka.mpsv.cz
Vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti - Helena Lisztwanová
Tel.: + 420 950 126 654 email: helena.lisztwanova@ka.mpsv.cz

Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Český Těšín

Celkem nalezeno 355 volných místo pro Český Těšín a okolí
Zubní technici

nutné vzdělání v oboru KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo zubní technici pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

skladníci POUZE OZP

Firma na profesi zaučí; Nejprve DPČ poté HPP KONTAKT: osobně od 8.00 hod. do 11.00 hod. nebo telefonicky, e-mailem Volné místo skladníci pouze ozp pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

montáž oken celá ČR výuční list - výhoda Praxe v oboru výhoda Způsob kontaktu: osobně na adrese firmy od 7.00 hod. do 15.00 hod. - p. Pavel Vavříček Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

dělnící ve výrobě plastových oken

výuční list - výhoda Praxe v oboru výroby plastových oken výhodou Způsob kontaktu: osobně na adrese firmy od 7.00 hod. do 15.00 hod. p. Pavel Vavříček Volné místo dělnící ve výrobě plastových oken pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

Údržbáři

Náplň práce: -čištění a opravy strojů a zařízení -doplňování materiálů do výrobní linky -zámečnické práce Požadujeme: -zodpovědnost, samostatnost -spolehlivost - schopnost rychle se učit novým věcem Nabízíme: -zajímavé zaměstnání v rychle ...
Český Těšín

Quality control assistant manager

Nutná znalost korejského a anglického jazyka KONTAKT: e-mailem, telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. Volné místo quality control assistant manager pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín