Úřad práce Český Těšín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Mánesova 509/34, 737 01 Český Těšín 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Českém Těšíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Český Těšín - Zprostředkování zaměstnání na adrese Mánesova 509/34, 737 01 Český Těšín 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Český Těšín

Celkem nalezeno 352 volných místo pro Český Těšín a okolí
operátor ve výrobě

Firma na profesi zaučí; Nejprve DPČ poté HPP KONTAKT: osobně od 8.00 hod. do 11.00 hod. nebo telefonicky, e-mailem Volné místo operátor ve výrobě pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

skladníci POUZE OZP

Firma na profesi zaučí; Nejprve DPČ poté HPP KONTAKT: osobně od 8.00 hod. do 11.00 hod. nebo telefonicky, e-mailem Volné místo skladníci pouze ozp pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

Údržbáři - zámečníci

Požadavky: - svářečské oprávnění ZE1, ZG1 Platové ohodnocení: 90Kč/hod + prémie KONTAKT: - hlásit se předem telefonicky nebo emailem a dohodnout osobní schůzku Volné místo údržbáři - zámečníci pro lokalitu Český Těšín.
Český Těšín

Pracovník v sociálních službách ev. zdravotnický asistent

Požadujeme: - odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, - bezúhonnost, - zdravotní způsobilost, - praxe v oboru vítaná, - komunikační dovednosti, - schopnost práce v týmu, - samostatnost v rozhodování, - zodpovědnost, ...
Český Těšín

Údržbáři prádelenských strojů - elektrikáři

Pracovní náplň: - provádění údržby prádelenských strojů, provádění mechanických oprav prádelenských strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek technických zařízení - dvousměnný provoz (ranní směny od 5:00) Požadavky: - SOU/SŠ technického ...
Český Těšín

Pracovníci v sociálních službách

POŽADAVKY: -Vzdělání v oborech, která jsou v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - Praxe v obdobné pozici výhodou ( možno i absolvent ) - Základní orientace v sociální oblasti - Zaměření na práci s lidmi - Schopnost ...
Český Těšín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Český Těšín
Pracoviště Úřadu práce v Českém Těšíně naleznete na adrese Mánesova 509/34, 737 01 Český Těšín 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Český Těšín naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Českém Těšíně jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Českém Těšíně, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Českém Těšíně, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.