Volná místa Česká Kubice - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Česká Kubice - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 108 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
kuchař - kuchařka

Praxe a práce v kolektivu výhodou, samostatnost. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Osobní nebo telefonický (6,00 - 10,00 hod. nebo 12,30 - 15,00 hod.) kontakt.

prodavač/ka

Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe. Nutný osobní kontakt.

ÚDRŽBÁŘ, PŘÍPRAVKÁŘ

Požadujeme: SOU vyučení - obor zámečník, znalost práce na soustruhu, svařování a obsluha frézy. Nabízíme: 10.000,-Kč náborový příspěvek, 25 dní dovolené/rok, příspěvek na ...

Laborant/ka v potravinářství

Práce vyžaduje zkušenosti v potravinářství a flexibilitu. Znalost HACCP je výhodou. Jednosměnný provoz. Osobní, e-mailový nebo telefonický (kdykoliv) kontakt.

Instalatéři ústředního topení

Kontrolor-ka kvality

Vstupní, průběžná a výstupní kontrola kvality dílů. Měření pomocí posuvného měřítka a úhloměrů. Čtení v technické dokumentaci. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu. Nutný e-mailový ...

mechanik technických zařízení

Bez praxe zaučíme. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

elektromechanik

Obsluha strojů ve výrobě

Obsluha strojů, skladník, manipulant, obsluha VZV (případně zaškolíme), možnost i zkráceného úvazku. E-mailový nebo telefonický (9,00 - 16,00 hod.) kontakt.

OBSLUHA DRÁTOVÉ ŘEZAČKY (EDM OBRÁBĚNÍ), TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ - KALENÍ, CNC OBRÁBĚN

Požadujeme: SOU/SŠ strojní, nebo technické, obor obráběč kovů - (popř. zámečník nebo nástrojař) kusová i malosériová výroba. Čtení a orientací v technických podkladech, částečnou ...

topenář

Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

elektrikář

Švadlena

Osobní (8,00 - 14,30 hod.), e-mailový nebo telefonický (Po - Pá 8,00 - 14,30 hod.) kontakt.

Galvanizér/ka

Náplň práce: obsluha galvanických lázní. Vhodné především pro muže. E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,00 - 14,30 hod.) kontakt.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Česká Kubice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Česká Kubice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Česká Kubice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.