Volná místa Černíkovice - Základní vzdělání

Pro práci Černíkovice - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 8 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 8
Montážní dělníci ostatních výrobků

Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravenky První kontakt možný e-mailem, telefonicky či osobně

Uklízeč/uklízečka

Charakteristika pozice - úklid prostor budov Městského úřadu Kožlany a Městské knihovny Kožlany, vytírání podlah, vysávání kobercových ploch, udržování čistoty sociálních ...

Obsluha strojů v dřevovýrobě

První kontakt možný e-mailem.

Manipulační dělníci ve výrobě - dělník/dělnice dřevozpracující výroby

První kontakt e-mailem.

manipulační pracovníci

Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravování první kontakt: e-mailem

+ pozice manipulačního dělníka ve výrobě, specifikace dělník/nice dřevozpracující výroby První kontakt možný e-mailem.

Pomocný montážní dělník dřevěných a příbuzných výrobků

Náplň práce: - prokládání a skládání prken, páskování výrobků, úklid pracoviště Požadavky: - manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci Způsob prvního kontaktu: e-mailem, osobně

Traktorista

Mechanizované práce v zemědělské prvovýrobě Požadujeme: ŘP sk. T, B - nutná doprava do zaměstnání
Mlečice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Černíkovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Černíkovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Černíkovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.