Volná místa Černíkov

Pro práci Černíkov není žádné volné místo, nalezeno 136 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Dělník

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.) kontakt.
Chocomyšl

Pracovník v živočišné výrobě

POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce za každých povětrnostních podmínek NABÍZÍME: závodní stravování
Chudenice

Prodavač smíšeného zboží m/ž

Požadavky: fyzická zdatnost, pracovitost, znalost vietnamštiny výhodou. Osobní, e-mailový nebo telefonický (každý pátek od 15 do 17 hod.) kontakt.

Pracovník/pracovnice zámečnické dílny

Co Vás čeká: -Seřizování jednoúčelových strojů nezbytných pro ořez kartáčů -Broušení nástrojů pro ořez a výrobu kartáčů -Obsluha ručních soustruhů, fréz -Dokončovací práce při ...

Pracovník/pracovnice pro výrobu ručních točených kartáčů

JEDNÁ SE O FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI. Náplň práce: samostatná práce při výrobě a ořezu ručních kartáčů stáčených mezi dva dráty. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, ...

truhlář

Nutný telefonický kontakt.

Strojník-bagrista

Čistá mzda 35 000Kč. Práce v Karlovarském a Plzeňském kraji. Osobní nebo telefonický kontakt.

prodavač/ka

Prodej uzenin, pokladní. Nutný osobní kontakt. Stravenky.

Tavič kovů M/Ž

Praxe výhodou Směnný provoz Zajištěn odborný růst Příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, jídelna v areálu, příspěvek na dovolenou, týden dovolené navíc Osobní, e-mailový nebo ...

Obsluha balicích strojů

Prodavač/ka

Práce v občerstvení, příprava jídel, prodej. Nutný e-mailový kontakt.

Učitel/ka na 2. st. základní školy - aprobace chemie

Tabulkový plat podle praxe. Výhledově smlouva na dobu neurčitou. E-mailový nebo telefonický (po - pá 8,00 - 14,00 hod.) kontakt

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Černíkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Černíkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Černíkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.