Volná místa Čermná nad Orlicí - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Čermná nad Orlicí - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 44 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 44
ELEKTROMECHANIK

PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž kabelových souborů, elektromechanik POŽADUJEME: - peněžitý příspěvek na stravování - elektro vzdělání - průkaz strojníka výhodou (není však nutný) - ...
Choceň

Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář

Kontakt zasláním profesního životopisu na e-mail technik@beas.cz. Požadavky: - vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb. min. §6 - časová flexibilita - ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Čermná nad Orlicí nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Čermná nad Orlicí můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Čermná nad Orlicí jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.