• Práce Cekov
  • Práce Cekov - Odborné vyučení bez maturity

Volná místa Cekov - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Cekov - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 36 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 36
prodavač/ka

Jedná se o prodejnu otevřenou po celý týden, střídají se služby ranní (6.00-12:00) x odpolední (12:00-18:00) a 1x za 14 dní vychází víkend. Úvazek (4-6 hod.), .možno i ...

Prodavačka v prodejně se smíšeným zbožím

Prodej zboží, objednávání zboží, oceňování zboží a vedení účetní jednotky e-mail: jpkancel.jednatel@seznam.cz

Kuchař/kuchařka

Hotovková a minutková kuchyně Nabízím: stravování, pitný režim, zaměstnanecké slevy

Servírka/číšník

Požadujeme. praxe v oboru výhodou Plný nebo zkrácený úvazek Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.

Obluha CNC stroje a laseru

Náplň práce: obsluha CNC stroje, obsluha laseru, práce s programem Solidworks, konstrukce nástrojů Požadujeme: zkušenosti s obsluhou CNC strojů, znalost anglického/německého ...

Truhlář

Požadujeme: vzdělání střední odborné - vyučení v oboru, praxe nutná Nabízíme: výkonnostní prémie

Řidič VZV, skladový dělník

Náplň práce: expedice a manipulace se zbožím Požadavky: platné osvědčení na řízení VZV, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. praxe na obdobné pozici výhodou

Číšník/servírka

Požadujeme: praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Cekov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Cekov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Cekov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.