Hmotná nouze Bystřice nad Pernštejnem

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Bystřice nad Pernštejnem,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Masarykovo náměstí 15, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Bystřici nad Pernštejnem zajišťuje následující služby

Úřad práce Bystřice nad Pernštejnem - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Bystřice nad Pernštejnem - Hmotná nouze na adrese Masarykovo náměstí 15, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Bystřice nad Pernštejnem

Celkem nalezeno 25 volných místo pro Bystřice nad Pernštejnem a okolí
obraběč kovů - Obsluha Cnc frézky

První kontakt telefonicky 6,00 - 14,00 nebo emailem Volné místo obraběč kovů - obsluha cnc frézky pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.
Bystřice nad Pernštejnem

TRAKTORISTA/TKA , KRMIVÁŘ/KA - Bystřice nad Pernštejnem

platný ŘP sk. B+T,,praxe výhodou,samostatnost,flexibilita Volné místo traktorista/tka , krmivář/ka - bystřice nad pernštejnem pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.

Kvalifikovaná učitelka MŠ

První konatkt emailem nebo telefonicky v době od 8,00 - 9,00 hodin každý den Volné místo kvalifikovaná učitelka mš pro lokalitu Rozsochy.
Rozsochy

RECEPČNÍ

Náplň práce: o Vedení recepce s cílem zajištění vysoké kvality služeb hotelu o Uvítání hostů hotelu a zajištění dalších kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů o Komunikace s hosty hotelu, řešení jejich přání a potřeb o Běžná denní ...
Vír

Kuchař/ka - šéfkuchař

Do nově vybudované kuchyně se skvělým zázemím hledáme šikovné kuchaře Náplň práce: samostatnost při práci v kuchyni administrativa spojená s chodem provozu příprava pokrmů a jídel Požadavky: SOU/SŠ v oboru gastronomie znalost hygienických a ...
Vír

Číšník, servírka

Náplň práce: o Zajištění efektivního chodu restaurace o obsluha hostů o detailní znalost nabízených služeb a menu v restauraci o spolupráce s kuchyňským personálem Požadavky: o SOU/SŠ v oboru gastronomie o výborné komunikační dovednosti o příjemné ...
Vír