• Práce
  • Nabídka práce brusic - Základní vzdělání

Nabídka práce brusic - Základní vzdělání

Celkově nalezeno 177 volných míst pro práci Nabídka práce brusic - Základní vzdělání a okolí
zobrazuji 99 - 112
BRUSIČI NÁSTROJŮ A KOVŮ

Náplň práce: ruční broušení dílů, příprava materiálu ke sváření (srovnání a očistění)

Brusiči,leštiči,ostřiči nástrojů a kovů

1. kontakt elektronicky, po té bude sjednána osobní schůzka, požadujeme strukturovaný životopis + telefonní číslo

Brusiči nástrojů a kovů

První kontakt: Fidrmuc Jan, tel.: 731 706 247, úterý a čtvrtek 10 - 15 hod e-mail: monotech.personal@email.cz Náplň práce: Fyzická manuální práce ve slévárně - broušení, tryskání ...

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : R Mykola, e-mail: r.mykola@seznam.cz
Praha

z: 15.4.2024 • provádění oprav na svařencích • broušení strojírenských dílů ruční bruskou Informace: dohoda pohovoru pouze telefonicky nebo e-mailem, nechodit osobně.

brusiči nástrojů a kovů

Spolehlivost, zručnost. Kontakt možný osobně na adrese Lhota Rapotina 19., 679 01 Lhota Rapotina nebo telefonicky PO-PÁ 8.00-15.00 hod na č. 771202251.

Brusiči, lešticí a ostřicí nástrojů a kovů

Perfektní zdravotní stav, ochota pracovat ve třísměnném provozu. První kontakt e-mailem či telefonicky

BRUSIČI

TŘ z:19/3/2024 Náplň práce: - provádí ruční broušení různě členitých polotovarů z tenkých plechů do 3mm. Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost. Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, ...

Brusiči skla

Brusiči a leštiči

Kontakt: Blyznets Ivan, tel.: 725848888, e-mail: belsolutions@seznam.cz, osobně na adrese: Mantov 190, Chotěšov