Hmotná nouze Brumov-Bylnice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Brumov-Bylnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Brumově-Bylnici zajišťuje následující služby

Úřad práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze na adrese Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Brumov-Bylnice

Celkem nalezeno 72 volných místo pro Brumov-Bylnice a okolí
Číšníci a servírky

Požadavky: vyučení, praxe není podmínkou, ŘP sk.B, spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování. Směnnost: po domluvě se zaměstnavatelem. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu ...
Nedašov

Pekaři

Vyučení nebo práce v oboru( v případě zájmu zaučíme), pracovitost, odpovědnost. Výhody: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity. Volné místo pekaři pro lokalitu Štítná nad Vláří-Popov.
Štítná nad Vláří-Popov

Pomocnice v pekárně

Vyučení v oboru není podmínka - zaučíme, pracovitost, odpovědnost. Výhody: Podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování Volné místo pomocnice v pekárně pro lokalitu Štítná nad Vláří-Popov.

dělník v dřevovýrobě-výroba palet a beden

zkracování přířezů a hranolků na zkracovací kotoučové pile, sbíjení palet dle požadavků zákazníka pomocí pneumatické hřebíkovací pistole, skládání palet, pořez kulatiny, práce s motorovou pilou Výhody: zaměstnanecké stravování a další ...

Řidič skupiny C+E.

Stabilní práce od pondělí do pátku. Česko - Německo. Plat 15.000 Kč + diety - 30.000-40.000 čistého Pracovní oděv + vánoční odměny Volné místo řidič skupiny c+e. pro lokalitu Valašské Klobouky.
Valašské Klobouky

Dělníci – svozaři/třidiči odpadů

Náplň práce: dělnická práce, práce ve sběrně-třídírně nebo na svozu odpadu, jednoduchá manuální práce, fyzicky náročná práce, práce vhodná spíše pro muže Pracovní doba: 6.00-14.30 hod, ne svátky, ne víkendy Výhody: pracovní poměr s možností ...