Hmotná nouze Brumov-Bylnice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Brumov-Bylnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Brumově-Bylnici zajišťuje následující služby

Úřad práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze na adrese Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Brumov-Bylnice

Celkem nalezeno 86 volných místo pro Brumov-Bylnice a okolí
Montér staveb

POZN: Zájemci se hlásí tel. Volné místo montér staveb pro lokalitu Brumov-Bylnice.
Brumov-Bylnice

Dělníci v pilařské výrobě

Práce v dřevařském průmyslu (pila) Fyzicky náročná práce. Volné místo dělníci v pilařské výrobě pro lokalitu Brumov-Bylnice.

Brusiči odlitků

Požadujeme: dobrý zdravotní stav manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci praxe ve strojírenství nebo podobném provozu je vítána, ale není podmínkou Nabízíme: 5 dnů dovolené nad rámec Zákoníku práce (25dnů dovolené), příspěvek na stravování, ...

Obsluha obráběcích CNC a NC strojů.

Zabýváme se obráběním kovů na CNC a NC strojích - soustruhy a centra. Kvalitní pracovník/pracovnice u nás najde jistotu trvalého pracovního místa s nadprůměrným ohodnocením. Nabízíme pohodu v kolektivu se zázemím rodinné firmy. Požadujeme praxi v ...

Podlaháři (kromě parketářů)

Náplň práce: pokládání podlah, práce převážně ve Zlínském kraji. Požadavky: praxe v příbuzném oboru nebo vyučení. Zájemci se hlásit telefonicky. Volné místo podlaháři (kromě parketářů) pro lokalitu Brumov-Bylnice.