Hmotná nouze Brumov-Bylnice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Brumov-Bylnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Brumově-Bylnici zajišťuje následující služby

Úřad práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Brumov-Bylnice - Hmotná nouze na adrese Hildy Synkové 942, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Brumov-Bylnice

Celkem nalezeno 63 volných místo pro Brumov-Bylnice a okolí
Číšník/servírka

Požadavky: samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost. Náplň práce: obsluha v pohostinství Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Brumov-Bylnice.
Brumov-Bylnice

Zámečníci strojů

Požadavky: zručnost, spolehlivost. Požadavky: spolehlivost. Benefit: prémie. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem. Volné místo zámečníci strojů pro lokalitu Nedašov.
Nedašov

Svářeči

Požadavky: zručnost, spolehlivost. Náplň práce svářečské práce. Benefit: prémie. POZN: Zájemci se hlásí osobně nebo tel. Volné místo svářeči pro lokalitu Nedašov.
Nedašov

Pekaři

Vyučení nebo práce v oboru( v případě zájmu zaučíme), pracovitost, odpovědnost. Výhody: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity. Volné místo pekaři pro lokalitu Štítná nad Vláří-Popov.
Štítná nad Vláří-Popov

Pomocnice v pekárně

Vyučení v oboru není podmínka - zaučíme, pracovitost, odpovědnost. Výhody: Podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování Volné místo pomocnice v pekárně pro lokalitu Štítná nad Vláří-Popov.
Štítná nad Vláří-Popov

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

akreditace v oboru, pružná pracovní doba. Výhody: stravování, zaměstnanecké benefity Zájemci se hlásit e-mailem. Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Štítná nad Vláří-Popov.
Štítná nad Vláří-Popov

Nahoru