Volná místa Březová

Pro práci Březová není žádné volné místo, nalezeno 334 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Vedoucí výroby

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, stravovací paušál

Svářeči

SVÁŘEČSKÉ PRÁCE, VÝROBA OCELOVÝCH ODPADOVÝCH KONTEJNERŮ. ORIENTACE VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI VÍTÁNA Telefonický kontakt je možný v pracovní dny Po - Pá 7:00 - 15:30.

Řidiči tahačů

- řidičský průkaz sk. C + E - karta řidiče - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Operátoři ve výrobě

Výhody: doprava do zaměstnání, víkendové prémie, podnikové stravování, stravenky

Pomocní pracovníci ve výrobě

V případě zájmu kontaktujte telefonicky (pondělí 14-17 hod.).

Dopravní dispečer

Obráběči kovů

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Elektrikáři

Provozní zámečníci, údržbáři

Mechanici motocyklů

Požadujeme vyučení v oboru, řidičský průkaz skupiny A, B, základní znalost anglického jazyka a kladné reference. Vhodné také pro absolventy. Jsi samostatný, spolehlivý a precizní ...

Obsluha CNC strojů

pracovní místo: - uchazeče a absolventy na danou pozici zaučíme - směnnost - dvousměnný nebo třísměnný režim - místo výkonu práce je cca 50 metrů od autobusové ...

Tesaři

Požadavky: zodpovědnost, manuální zručnost. V případě zájmu kontaktujte telefonicky (PO-PÁ 8-16 hod.).

Montážní dělníci výrobků z kovů

Náplň práce: Montáž částí modulárních systémů (kontejnerů). V případě zájmu kontaktujte osobně (na adrese sídla po telefonické domluvě) nebo e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Březová nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Březová můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Březová jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.