Dávky pro osoby se zdravotním postižením Boskovice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Boskovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Boskovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Boskovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Boskovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese nám. Dr. Snětiny 2275/2, 680 01 Boskovice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Boskovice

Celkem nalezeno 349 volných místo pro Boskovice a okolí
pekař/ka

Vzdělání - základní/vyučení. Fyzicky namáhavá práce. Kontakt telefonicky v době 7.00-15.00 hod na č. 775 077 257 - p. Wilk, nebo osobně na výše uvedené adrese. Volné místo pekař/ka pro lokalitu Boskovice.
Boskovice

pracovník/ce expedice

Náplň práce: práce spojené s kompletací zakázek v expedici, spolupráce se skladníky, balení hotových výrobků. Vzdělání - vyučení/SŠ. Požadujeme: samostatnost, časov. flexibilita, zodpovědnost, ŘP sk. B, VZV (není podmínkou). Nástupní mzda od 88 ...
Boskovice

svářeč

Svařování metodou CO2, čtení výkresové dokumentace výhodou, platný svářečský průkaz CO2, samostatnost a spolehlivost, manuální zručnost. Zaučíme i bez předešlých zkušeností. Dvousměnný provoz - ranní, odpolední. Nástupní mzda od 119 do 132 Kč/hod, ...
Boskovice

pomocný montér síťových rozvodů

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení - technický obor, není podmínkou elektro. Možno absolvent. Kontakt možný telefonicky, mailem, osobně. Volné místo pomocný montér síťových rozvodů pro lokalitu Boskovice.
Boskovice

strojník - obsluha zemních strojů

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení - technický obor. Možno absolvent. ŘP sk. T nebo C. Kontakt možný telefonicky, mailem, osobně. Volné místo strojník - obsluha zemních strojů pro lokalitu Boskovice.
Boskovice

technik přípravy a realizace staveb

Vzdělání SŠ, VŠ, praxe v oboru elektro. Nástupní mzda 28.000 Kč. Volné místo technik přípravy a realizace staveb pro lokalitu Boskovice.
Boskovice