Volná místa Bolešiny

Pro práci Bolešiny není žádné volné místo, nalezeno 66 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 66
odborný asistent mezinárodního obchodu

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY

Řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz Osobní kontakt sjednat telefonicky nebo emailem: Dvořáková Petra 725 557 250, dvorakova@level-cz.com

Technici elektronici

Řidič C+E

Přeprava po ČR, každý den doma, víkendy volné

DĚLNÍK POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY U ZPRACOVÁNÍ MASA

Pro naši provozovnu přijmeme pracovníky pro zpracování masa a masných výrobků. POŽADAVKY: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, praxe - výhodou MZDA: dle výkonu a ...

SVÁŘEČ

NÁPLŇ PRÁCE: výroba atypického bednění pro výrobu prefabrikátů ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní stravování

ZÁMEČNÍK

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní stravování

POMOCNÝ DĚLNÍK DO VÝROBY

zootechnik

Zaměstnanecké výhody: stravování, možnost bytu, 5 týdnů dovolené, příplatek na cestovné, první kontakt mailem nebo telefonicky

Prodavači potravinářského zboží

Otevírací doba od 8:00 hodin Kontakt telefonicky 10-15 hodin

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Bolešiny nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Bolešiny můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Bolešiny jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.