Dávky pro osoby se zdravotním postižením Blovice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Blovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Hradišťská 148, 336 01 Blovice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Blovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Hradišťská 148, 336 01 Blovice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blovice

Celkem nalezeno 141 volných místo pro Blovice a okolí
Řidič/-ka sk. C + CE

Požadujeme: profesní průkaz a samostatnost. Nabízíme: řídit vozidlo do 12 tun a prémie Místo výkonu práce: celá ČR Prvotní kontakt na zaměstnavatele emailem autodopravahonz@tiscali.cz nebo telefonicky 602 476 387

Zednické práce

prvotní kontakt přes e-mail nebo telefonicky

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Náplň práce: Oblsuha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu obsluhuje a monitoruje stroje, které hnětou a mísí směsi pro výrobu plastických materiálů, a které vyrábějí různé druhy součástí a výrobků z plastů. Požadujeme: manuální zručnost, ...

Švadlena

Praxe podmínkou - úpravy šatů Kontakt tel. 602 692 137 Po-Pá od 9:00-17:00

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Řidičský průkaz sk. B vítán

účetní

Pro naši společnost přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici účetní Místo výkonu práce je v Hradišťském Újezdě č.p. 20, Blovice Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, MZDA: dle výkonu a ...