Úřad práce Blovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blovice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Hradišťská 148, 336 01 Blovice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Blovice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blovice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Hradišťská 148, 336 01 Blovice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blovice

Celkem nalezeno 80 volných místo pro Blovice a okolí
obsluha strojů na výrobu plastových výrobků

Náplň práce: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu obsluhuje a monitoruje stroje, které hnětou a mísí směsi pro výrobu plastických materiálů, a které vyrábějí různé druhy součástí a výrobků z plastů. Požadujeme: manuální zručnost, ...

pomocná síla do kuchyně

Pružná pracovní doba v rozmezí: od 2:00 do 12:00 hod. - dle potřeby. Prvotní kontakt: telefonicky 737 481 332, Pavel Kotek, e-mail: pavel.kotek@email.cz

Montér/svářeč

Místo výkonu práce: Fügnerova 567, Blovice montážní výroba produktů včetně svářečských prací dle výrobního programu (od fáze přípravy výroby, po finální dokončení výrobku v maximální možné kvalitě), práce na strojích a zařízeních, nutných k ...

uklízeč/ka

Pro naši provozovnu v Hradišťském Újezdě č.p. 20 přijmeme kolegu nebo kolegyni pro denní úklid. Nejedná se o úklid výrobních prostor. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, smysl pro pořádek. MZDA: dle výkonu a platných ...

obsluha CNC ohranovacího lisu , obsluha vysekávacího lisu

Místo výkonu práce: Fügnerova č.p. 643, Blovice. Požadujeme: ŘP skupiny B,C, výhodou, .Potřebné školení k obsluze stroje zajistíme Způsob prvního kontaktu telefonicky. Kontakt: Česal Jaroslav, tel.: 602 254 658, e-mail: cesal-volny@volny.cz

Všeobecná sestra bez osvědčení

Preferujeme uchazeče o dvousměnný provoz-12-ti hodinová pracovní doba, denní-noční. Možnost i na denní osmi-hodinovou směnu. Nabízíme: příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Kontaktní pracoviště Úřad práce Blovice
Pracoviště Úřadu práce v Blovicích naleznete na adrese Hradišťská 148, 336 01 Blovice.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Blovice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Blovicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Blovicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Blovicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.