Dávky pro osoby se zdravotním postižením Blansko

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Blansko,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Vodní 1992/9, 678 01 Blansko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blansku zajišťuje následující služby

Úřad práce Blansko - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Blansko - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Vodní 1992/9, 678 01 Blansko 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Blansko

Celkem nalezeno 244 volných místo pro Blansko a okolí
Expedient - noční

pracovní doba 18,00 - 6,00 hod Volné místo expedient - noční pro lokalitu Blansko.
Blansko

Mistr výroby

Požadavky: • SOU/SŠ vzdělání technického směru • Min. 2 roky praxe na vedoucí pozici ve výrobě v oblasti kovovýroby • Týmovou spolupráci • Znalost práce na PC • Výborná znalost technické dokumentace • Schopnost aktivně, kreativně a efektivně řešit ...
Blansko

obsluha bagru

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme praxi na bagru minimálně 2 roky. Kontakt telefonicky v době od 8 h do 16 h na č. 724 047 602 - p. Dvořáček Martin nebo e-mailem: info@ds-partner.cz. Volné místo obsluha bagru pro lokalitu Blansko.
Blansko

Zámečník-montážník (práce na zaučení)

Pracovní náplň: • zpracování a montáž dílců sekčních vrat Požadujeme: • min. vyučen • manuální zručnost, pečlivost • smysl pro týmovou práci • zodpovědnost za odvedenou práci Nabízíme: • práce na zaučení • odměny odpovídající pracovním výsledkům • ...
Blansko

Servisní technik - zámečník,montážník

Požadujeme: - vzdělání min. střední odborné (vyučen) - svářečské zkoušky výhodou - manuální zručnost a pečlivost - zodpovědnost za odvedenou práci - ŘP skupiny B Náplň práce: - servis a montáž automatických dveří a vrat Nabízíme: - ...
Blansko

Řidič dodávky

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. První kontakt telefonicky na čísle 724 971 372 v čase 8.00 - 16.00, ne na e-mail: info@ds-partner.cz Volné místo řidič dodávky pro lokalitu Blansko.
Blansko