Úřad práce Blansko úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Blansko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Vodní 1992/9, 678 01 Blansko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Blansku má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Blansko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Blansko

Celkem nalezeno 251 volných místo pro Blansko a okolí
Tavič, pomocné práce

Náplň práce: tavení materiálu - hliník, zinek, apretace odlitků. Požadujeme: pracovní spolehlivost, snaha o zaučení, dodržování technolog. postupů, smysl pro pořádek, flexibilita. Nabízíme: mzdové rozpětí 20.000 - 25.000 Kč, roční odměny, možnost ...
Blansko

Dělník v elektrovýrobě

Volné místo pro dělník v elektrovýrobě lokalitu Blansko.
Blansko

Seřizovač

Náplň práce: údržba a upínání forem na stroje. Požadujeme: pracovní spolehlivost, snaha o zaučení, dodržování technolog. postupů, smysl pro pořádek, flexibilita. Nabízíme: mzdové rozpětí 23.000 - 28.000 Kč, půlroční a roční odměny, možnost teplé ...
Blansko

technolog / koordinátor výroby

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme vzdělání elektro, znalost práce na PC, aktivní znalost německého jazyka - slovem i písmem, organizační schopnosti. Volné místo technolog / koordinátor výroby pro lokalitu Blansko.
Blansko

vedoucí oddělení kvality

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Vedení odd. kvality, vedení auditů interních i zákaznických, řešení zákaznických reklamací. Znalost norem ISO 9001, znalost NJ. Volné místo vedoucí oddělení kvality pro ...
Blansko

kuchař/ka

Směny dle domluvy. Vyučení v oboru s praxí. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Blansko.
Blansko