Hmotná nouze Bezdružice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Bezdružice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

ČSA 196, 349 53 Bezdružice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Bezdružicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Bezdružice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Bezdružice - Hmotná nouze na adrese ČSA 196, 349 53 Bezdružice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Bezdružice

Celkem nalezeno 22 volných místo pro Bezdružice a okolí
Skladník prádla

Místo výkonu práce: Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně, okr. Tachov Náplní práce je vedení skladu prádla. Nabízíme zaměstnanecké stravování, nadstandardní příplatky za práci o víkendech a svátcích a další benefity. Volné místo skladník prádla ...
Konstantinovy Lázně

vedoucí prodejny

Místo výkonu práce: prodejna Konstantinovy Lázně Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity Náborový příspěvek ve výši 5 000,- Kč. Znalost prác na PC, praxe v oboru vítána. Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Konstantinovy Lázně.
Konstantinovy Lázně

Prodavač/ka - pokladní

Místo výkonu práce: prodejna Konstantinovy Lázně Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity . Náborový příspěvek ve výši 5 000,- Kč. Znalost práce na PC. Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Konstantinovy Lázně.
Konstantinovy Lázně

zástupce vedoucí/ho prodejny

Místo výkonu práce: prodejna Konstantinovy Lázně Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupeň invalidity. Náborový příspěvek 5 000,- Kč . Znalost práce na PC. Volné místo zástupce vedoucí/ho prodejny pro lokalitu Konstantinovy Lázně.
Konstantinovy Lázně

Technik pro instalace internetových přípojek

místo výkonu práce Lázeňská č.p. 5 349 52 Konstantinovy Lázně NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU kontakt po tel. (13.00-15.00 hod.) nebo e mailem Instalace a servis internetových přípojek zákazníkům naší společnosti. Požadováno řid. oprávnění ...
Konstantinovy Lázně

Číšník, servírka

Místo výkonu práce: Hotel Jitřenka, Lázeňská 20, 349 52 Konstantinovy Lázně Praxe. Více informací sdělí zaměstnavatel. Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Konstantinovy Lázně.
Konstantinovy Lázně

Nahoru