Volná místa Beroun - Základní vzdělání

Celkově nalezeno 256 volných míst pro práci Beroun - Základní vzdělání a okolí
zobrazuji 99 - 112
POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

ASISTENTI PEDAGOGŮ - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme bezúhonnost - předložit výpis z rejstříků trestů. Kontakt: e-mailem.

POMOCNÍCI PRACOVNÍKA ÚDRŽBY - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

Náplň práce: práce s motorovou pilou, křovinořezem, hrabání listí, sněhu, úklidové práce, sekání trávy. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

OBSLUHA TUNELOVÉ MYČKY - Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

Kontakt: osobně, telefonicky (Po-Pá 8:00-20:00)

JEŘÁBNÍK/CE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadujeme: jeřábnický průkaz, ŘP B+C, osvědčení o profesní způsobilosti, Nabízíme: stravenkový paušál, cestovné. Po roce možnost prodloužení zaměstnání na dobu neurčitou. ...

ŘIDIČ/KA - Kontakt:telefonicky, e-mailem.

Nutný řidičský průkaz sk. B, C. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

DĚLNÍCI V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ, MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ- Kontak

Náplň práce: ruční práce s pneumatickým nářadím, lepení, Iaminování, vakuová technologie. Požaduleme: manuální zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravováni, přispěvek ...

LAKÝRNÍCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Lakování plastových výrobků a příprava povrchů pro lakování. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 3 % VZSP. Kontakt: telefonicky či ...

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

Kontakt: telefonicky, e-mailem,

MECHANICI A OPRAVÁŘI OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ

Kontakt: telefonicky, e-mailem

OBSLUHA STROJŮ, ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU SKLA, KERAMIKY A STAVEBNIN

Kontakt:telefonicky, e-mailem

SVÁŘEČI

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Kontakt: e-mailem.

STAVEBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Beroun nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Beroun můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Beroun jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.