Hmotná nouze Benešov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Benešov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dukelská 2080, 256 01 Benešov u Prahy

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Benešově zajišťuje následující služby

Úřad práce Benešov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Benešov - Hmotná nouze na adrese Dukelská 2080, 256 01 Benešov u Prahy, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Benešov

Celkem nalezeno 282 volných místo pro Benešov a okolí
fakturantka

Pracoviště Benešov Místo vhodné i pro absolventy. Nabídky zasílat mailem na adresu: syslova@matratrans.cz Volné místo fakturantka pro lokalitu Benešov.
Benešov

Skladník ve velkoobchodu

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský pracovní kolektiv / Požadujeme: praxi v řízení VZV, ŘP sk.B, fyzickou zdatnost / Pracovní náplň: příjem, expedice, úprava zboží na míru, převoz mezi sklady Volné místo skladník ve velkoobchodu pro ...
Benešov

kamnář, krbař

Realizace staveb kachlových kamen a pecí.Celá ČR - dle místa zakázky (stavby). Kontaktovat poprvé výhradně e-mailem. Volné místo kamnář, krbař pro lokalitu Benešov.
Benešov

dělník v oblasti výstavby budov

Pracoviště: Celá ČR dle místa zakázky realizace staveb Realizace staveb celá ČR - dle místa zakázky (stavby). Kontaktovat poprvé výhradně e-mailem. Volné místo dělník v oblasti výstavby budov pro lokalitu Benešov.
Benešov

uklízeč/ka - zástup

Pracoviště Benešov Práce na dobu určitou - zástup. Úklid v odpoledních hodinách. Volné místo uklízeč/ka - zástup pro lokalitu Benešov.
Benešov

Skladník

Fyzická zdatnost, ochota pracovat, čistý trestní řejstřík, bezdlužnost. Vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky 7-16, po-pá, nebo e-mailem. Volné místo skladník pro lokalitu Benešov.
Benešov

Nahoru